dietetyk - diet-box

Przejdź do treści

Menu główne:


Mgr Monika Goździkowska ukończyła Wydział Lekarski II na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, kształcąc się stacjonarnie na kierunku Dietetyka.
Ukończyła również Podyplomowe Studium Pedagogiczne w Zakresie Dydaktyki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Na bieżąco uzupełnia oraz weryfikuje swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z  zakresu dietetyki, zdrowego stylu życia, motywacji oraz chorób cywilizacyjnych i dieto zależnych.
Umiejętności zawodowe pogłębiała pracując jako dietetyk w gabinecie dietetycznym w Poznaniu, a także w trakcie licznych praktyk odbytych na oddziałach szpitalnych, w poradniach diabetologicznych oraz poradniach dietetycznych. Oprócz prowadzenia własnej praktyki, jest wykładowcą.
Obecnie pracuje nad tym, aby ułatwić Ci drogę do zdrowszego stylu życia, tworząc zindywidualizowane palny żywieniowe realizowane przez Diet-box.
„Praca z dietetycznym cateringiem Diet-box to moja pasja i jedno z największych wyzwań w pracy dietetyka. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc, zarazić Cię zdrowym odżywianiem, wskazać drogę do zdrowszego stylu życia. Jeśli zastanawiasz się nad kontaktem z nami, bądź pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoja nowa dieta była najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.”
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego