dieta_sport - diet-box

Przejdź do treści

Menu główne:Dieta dla osób uprawiających intensywną aktywność fizyczną, które nie posiadają czasu, ani wiedzy potrzebnej do przygotowania odpowiednich posiłków. Zbilansowane proporcje takich składników, jak m.in. białko i węglowodany, pozwalają zachować siłę i budować masę mięśniową.

Dieta SPORT przygotowana jest na bazie naturalnych produktów gwarantujących zestaw smacznych i pełnowartościowych posiłków każdego dnia. Potrawy charakteryzują się zwiększoną ilością węglowodanów złożonych i białka zwierzęcego pochodzącego z chudego białego mięsa.

Dieta dla sportowców i entuzjastów aktywnego stylu życia, ale także dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe i biegowe dostępna w wariantach: 2500 i 3000 kcal.

Dieta SPORT dla osób preferujących sporty siłowe oraz przygotowujących się do zawodów sportowych dostępna jest w wariantach: 3000, 3500 i 4000 kcal. Jest to dieta, która skutecznie i prawidłowo buduje masę mięśniową.

W przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniej diety, skontaktuj się z naszym dietetykiem – drogą mailową: dietetyk@diet-box.pl lub telefonicznie: 698 19 5555. Możesz również wypełnić formularz zgłoszeniowy, a my do Ciebie oddzwonimy!
Jeśli nie wiesz, którą opcję kaloryczności wybrać – skorzystaj z naszego kalkulatora BMR.
Zamówienia do godziny 12.00 realizujemy w ciągu dwóch dni od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz odnotowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Jeśli kolejnym dniem jest dzień wolny lub święto – realizacja następuje pierwszego dnia roboczego.
Nie wiesz, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie?  
 
Zamów zestaw próbny na jeden dzień, który zawiera 1000 kcal
Przekonaj się jakie to wygodne i smaczne!
 
Zestaw próbny można zamówić tylko jednorazowo.


Zamów zestaw próbny, tylko 39 zł.


Zamówienia do godziny 12.00 realizujemy do dwóch dni od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz odnotowania zapłaty na naszym koncie. Jeśli kolejnym dniem wypada dzień wolny lub święto realizacja następuje pierwszego dnia roboczego.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego